Golden State Valkyries (Women) - Minnesota Lynx (Bayanlar) Tahminler
Maç tahminleri
06/09/2025
Golden State Valkyries (Women)
Minnesota Lynx (Bayanlar)
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 07.09.2025 19:40
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Minnesota Lynx (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | 32 | 9 | 3565:3165 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Golden State Valkyries (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | 23 | 18 | 3222:3135 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Uruguay Şampiyonası. 2.Bölüm
Club Trouville-Lagomar
Atletico Tabare-Colon
Atletico Olimpia-CD Albatros
Dominik Cumhuriyeti Şampiyonası. LNB
Caneros del Este -Metros de Santiago
Porto Riko Şampiyonası
Criollos de Caguas-Leones de Ponce
Capitanes de Arecibo -Cangrejeros de Santurce
Bahis ipuçları
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Golden State Valkyries (Women) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Minnesota Lynx (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
4 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Golden State Valkyries (Women) 'si
1 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı Golden State Valkyries (Women) 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Minnesota Lynx (Bayanlar) 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Golden State Valkyries (Women) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Golden State Valkyries (Women) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Minnesota Lynx (Bayanlar) 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
6 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Golden State Valkyries (Women) 'si
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Minnesota Lynx (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Minnesota Lynx (Bayanlar) 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
4 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Golden State Valkyries (Women) 'si
1 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı Golden State Valkyries (Women) için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
6 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Golden State Valkyries (Women) 'si
6 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Minnesota Lynx (Bayanlar) 'si
1 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı Minnesota Lynx (Bayanlar) 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 07.09.2025 19:40